Artikelcode (SKU): 587121 SKU leverancier: HC10206020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587121
EAN 5420022758683
SKU leverancier HC10206020
Merk CARAT
Diameter 102 MM
Boordiepte 60 MM
Aansluiting " 5/4''unc INCH
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Segment Turbo / diatex
Aantal segmenten 7 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Dozenboor beton/silicaat 102mm 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: