Artikelcode (SKU): 587123 SKU leverancier: HC11206020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587123
EAN 5420022758690
SKU leverancier HC11206020
Merk CARAT
Diameter 112 MM
Boordiepte 60 MM
Aansluiting " 5/4''unc INCH
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM
Segment Turbo / diatex
Aantal segmenten 7 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Dozenboor beton/silicaat 112mm 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: