Artikelcode (SKU): 132725 SKU leverancier: HTE1121504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132725
EAN 8714452101001
SKU leverancier HTE1121504
Merk CARAT
Diameter 112 MM
Boordiepte 150 MM
Segmenthoogte 7 MM
Booraansluiting 16 m
Aantal segmenten 5 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Economy baksteenboor 112mm l.150 M terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: