Artikelcode (SKU): 132726 SKU leverancier: HTE1321504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132726
EAN 8714452107966
SKU leverancier HTE1321504
Merk CARAT
Diameter 132 MM
Boordiepte 150 MM
Segmenthoogte 7 MM
Booraansluiting 16 m
Aantal segmenten 6 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Economy baksteenboor 132mm l.150 M terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: