Artikelcode (SKU): 132722 SKU leverancier: HTE0321504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132722
EAN 8714452100974
SKU leverancier HTE0321504
Merk CARAT
Diameter 32 MM
Boordiepte 150 MM
Segmenthoogte 7 MM
Booraansluiting 16 m
Aantal segmenten 3 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Economy baksteenboor 32mm l.150 M1 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: