Artikelcode (SKU): 132723 SKU leverancier: HTE0521504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132723
EAN 8714452100981
SKU leverancier HTE0521504
Merk CARAT
Diameter 52 MM
Boordiepte 150 MM
Segmenthoogte 7 MM
Booraansluiting 16 m
Aantal segmenten 3 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Economy baksteenboor 52mm l.150 M1 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: