Carat Economy baksteenboor 82mm l.150 M16 (vp=1) ref. HTE0821504
Delen:
Artikelcode (SKU): 132724 SKU leverancier: HTE0821504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132724
EAN 8714452100660
SKU leverancier HTE0821504
Merk CARAT
Boordiameter 82 MM
Hoogte (snijvlak) 7 MM
Gereedschapsopname M16
Boordiepte 0 - 150 MM
Aantal (snijvlakken/snijkanten) 4 ST
Materiaal (schuurkorrel/slijpmiddel) diamant
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Economy baksteenboor 82mm l.150 M16 (vp=1) ref. HTE0821504 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: