Artikelcode (SKU): 586806 SKU leverancier: EHS1320706
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586806
EAN 8714452011812
SKU leverancier EHS1320706
Merk CARAT
Diameter 132 MM
Boordiepte 40 MM
Booraansluiting M14 m
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat EHS tegel-/natuursteenboor 132mm M terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: