Artikelcode (SKU): 132704 SKU leverancier: HDC0321504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132704
EAN 8714452143018
SKU leverancier HDC0321504
Merk CARAT
Diameter 32 MM
Boordiepte 150 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting M16 m
Segment Fastip segmenten
Aantal segmenten 3 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium baksteenboor 32mm l.150 M1 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: