Artikelcode (SKU): 132705 SKU leverancier: HDC0421504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132705
EAN 8714452143025
SKU leverancier HDC0421504
Merk CARAT
Diameter 42 MM
Boordiepte 150 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium baksteenboor 42mm l.150 M1 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: