Artikelcode (SKU): 132706 SKU leverancier: HDC0521504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132706
EAN 8714452143032
SKU leverancier HDC0521504
Merk CARAT
Diameter 52 MM
Boordiepte 150 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium baksteenboor 52mm l.150 M1 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: