Artikelcode (SKU): 587139 SKU leverancier: HDC0621504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587139
EAN 8714452143049
SKU leverancier HDC0621504
Merk CARAT
Diameter 62 MM
Boordiepte 150 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium baksteenboor 62mm l.150 M1 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: