Artikelcode (SKU): 132321 SKU leverancier: BC21100000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132321
EAN 8714452992760
SKU leverancier BC21100000
Merk CARAT
Lengte 100 MM
Uitvoering Staal CM
Aansluiting " 1/2"g m
Minimale boordiameter 31 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Verlengstuk 1/2 - 100mm staal (vp= terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: