Artikelcode (SKU): 132322 SKU leverancier: BC21200000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132322
EAN 8714452992777
SKU leverancier BC21200000
Merk CARAT
Lengte 200 MM
Uitvoering Staal CM
Aansluiting " 1/2"g m
Minimale boordiameter 31 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Verlengstuk 1/2 - 200mm staal (vp= terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: