Artikelcode (SKU): 174950 SKU leverancier: BC22010000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 174950
EAN 8714452992791
SKU leverancier BC22010000
Merk CARAT
Lengte 100 MM
Uitvoering Staal CM
Aansluiting " 5/4"unc m
Minimale boordiameter 51 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Verlengstuk 5/4 - 100mm staal (vp= terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: