Artikelcode (SKU): 132324 SKU leverancier: BC22020000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132324
EAN 8714452992807
SKU leverancier BC22020000
Merk CARAT
Lengte 200 MM
Uitvoering Staal CM
Aansluiting " 5/4"unc m
Minimale boordiameter 51 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Verlengstuk 5/4 - 200mm staal (vp= terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: