Artikelcode (SKU): 132325 SKU leverancier: BC22040000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132325
EAN 8714452992814
SKU leverancier BC22040000
Merk CARAT
Lengte 400 MM
Uitvoering Staal CM
Aansluiting " 5/4"unc m
Minimale boordiameter 51 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Verlengstuk 5/4 - 400mm staal (vp= terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: