Artikelcode (SKU): 587142 SKU leverancier: HDC2120000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587142
EAN 8714452101704
SKU leverancier HDC2120000
Merk CARAT
Lengte 200 MM
Aansluiting " Zeskant (13mm boorkop) m
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Zeskant verlengstuk 200mm -> M16 ( terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: