Slangenboor, voor hout, 11,00 mm x 230 mm
Slangenboor, voor hout, 11,00 mm x 230 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111138 |
| EAN | 7314150388912 |
| SKU leverancier | 9626-20 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 265 G |
| Totale lengte | 230 mm MM |
| Diameter | 20.0 mm in |
| Diameter schacht | 12.5 mm MM |
| Artikelcode (SKU) | 111138 |
| EAN | 7314150388912 |
| SKU leverancier | 9626-20 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 265 G |
| Totale lengte | 230 mm MM |
| Diameter | 20.0 mm in |
| Diameter schacht | 12.5 mm MM |
| Bruikbare lengte | 155 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw