Bosch BOREN MP (HOUTSPIRAALBOOR ZESKANT10MM) (vp= 1) Ref. 2609255159
Delen:
Artikelcode (SKU): 810093 SKU leverancier: 2609255159
Specificaties
Artikelcode (SKU) 810093
EAN 3165140783811
SKU leverancier 2609255159
Merk BOSCH
Diameter (mm) 10,0 MM
Specificatie D= 10,0 mm; L= 120 mm
Totale lengte (mm) 120,0 MM
Nuttige lengte mm 85,0
Schachtdiameter (mm) 6,350 MM