| Artikelcode (SKU) | 843402 |
| EAN | 4058546372774 |
| SKU leverancier | 4932479483 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Aantal | 1 stuk |
| Naam | SFD 44 mm - 1 pc |
| Spantang | 7/16" Hex MM |
| Asopname | ⁷⁄₁₆˝ Hex |
| Artikelcode (SKU) | 843402 |
| EAN | 4058546372774 |
| SKU leverancier | 4932479483 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Aantal | 1 stuk |
| Naam | SFD 44 mm - 1 pc |
| Spantang | 7/16" Hex MM |
| Asopname | ⁷⁄₁₆˝ Hex |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw