Bosch BOREN MP (DWARSGATVERZINKBOOR HSS4-20X65MM BOORPUNT118 (1)) (vp= 1) Ref.
Delen:
Artikelcode (SKU): 810060 SKU leverancier: 2609255115
Specificaties
Artikelcode (SKU) 810060
EAN 3165140383011
SKU leverancier 2609255115
Merk BOSCH
Diameter (mm) 4,0–20,0 MM
Specificatie D= 4,0 - 20,0 mm; L= 75 mm
Totale lengte (mm) 75,0 MM
Schachtdiameter (mm) 8,0 MM