Bosch BOREN MP (PLAATBOOR CV 3-14X58MM(1)) (vp= 1) Ref. 2609255119
Delen:
Artikelcode (SKU): 810064 SKU leverancier: 2609255119
Specificaties
Artikelcode (SKU) 810064
EAN 3165140383059
SKU leverancier 2609255119
Merk BOSCH
Diameter (mm) 3,0–14,0 MM
Specificatie D= 3,0 mm; L= 58 mm
Totale lengte (mm) 58,0 MM
Schachtdiameter (mm) 6,0 MM