Bosch BOREN MP (PLAATBOOR CV 5-20X71MM(1)) (vp= 1) Ref. 2609255120
Delen:
Artikelcode (SKU): 810065 SKU leverancier: 2609255120
Specificaties
Artikelcode (SKU) 810065
EAN 3165140383066
SKU leverancier 2609255120
Merk BOSCH
Diameter (mm) 5,0–20,0 MM
Specificatie D= 5,0 mm; L= 71 mm
Totale lengte (mm) 71,0 MM
Schachtdiameter (mm) 8,0 MM