| Artikelcode (SKU) | 710694 |
| EAN | 4002395366279 |
| SKU leverancier | 4932399968 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Lengte | 90 MM |
| Aantal | 2 stuk |
| Naam | SDS-Plus TCT Arbor 90 mm - 1 pc |
| Asopname | 11 mm Hex |
| Artikelcode (SKU) | 710694 |
| EAN | 4002395366279 |
| SKU leverancier | 4932399968 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Lengte | 90 MM |
| Aantal | 2 stuk |
| Naam | SDS-Plus TCT Arbor 90 mm - 1 pc |
| Asopname | 11 mm Hex |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw