Bosch BOREN MP (CONISCHE VERZINKBOOR WS10X50.5MM M5 90° (1)) (vp= 1) Ref. 2609
Delen:
Artikelcode (SKU): 810070 SKU leverancier: 2609255125
Specificaties
Artikelcode (SKU) 810070
EAN 3165140383110
SKU leverancier 2609255125
Merk BOSCH
Diameter (mm) 10,0 MM
Specificatie D= 10,0 mm; M 5
Totale lengte (mm) 50,0 MM