Bosch BOREN MP (CONISCHE VERZINKBOOR WS13X50.5MM M6-M8 90° (1)) (vp= 1) Ref. 2
Delen:
Artikelcode (SKU): 810071 SKU leverancier: 2609255126
Specificaties
Artikelcode (SKU) 810071
EAN 3165140383127
SKU leverancier 2609255126
Merk BOSCH
Diameter (mm) 13,0 MM
Specificatie D= 13,0 mm; M 6-M 8
Totale lengte (mm) 50,0 MM