Afrondfrees HW R16/D64/26 S12
Delen:
Artikelcode (SKU): 158176 SKU leverancier: 492710
Specificaties
Artikelcode (SKU) 158176
EAN 4014549036372
SKU leverancier 492710
Merk Festool
D 64 MM
S 12 MM
R 16 MM
NL 26 MM