2 pricisie handtap m10x150 eb-fin 227.S10X150T2
Delen:
Artikelcode (SKU): 185360 SKU leverancier: 227.S10X150T2
Specificaties
Artikelcode (SKU) 185360
EAN 3148511532645
SKU leverancier 227.S10X150T2
Merk FACOM
Lengte 80,0 MM
Gewicht 70,0 G
Lengte L1 1,5 MM
Diameter D1 10,0 MM
Diameter D2 8,0 MM