2 standaardtap m10x150 eb-fin 10mm 227.10X150T2
Delen:
Artikelcode (SKU): 185344 SKU leverancier: 227.10X150T2
Specificaties
Artikelcode (SKU) 185344
EAN 3148511539507
SKU leverancier 227.10X150T2
Merk FACOM
Lengte 80,0 MM
Gewicht 70,0 G
Lengte L1 1,5 MM
Diameter D1 10,0 MM
Diameter D2 8,0 MM
Normen Nf iso 529, nfen 22857, iso 529, iso 2857
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer 2 standaardtap m10x150 eb-fin 10mm 227.10X150T2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: