3 pricisie handtap m10x150 eb-int-fi 227.S10X150T3
Delen:
Artikelcode (SKU): 185370 SKU leverancier: 227.S10X150T3
Specificaties
Artikelcode (SKU) 185370
EAN 3148511532898
SKU leverancier 227.S10X150T3
Merk FACOM
Lengte 80,0 MM
Gewicht 140,0 G
Lengte L1 1,5 MM
Diameter D1 10,0 MM
Diameter D2 7,1 MM