- Iedere set omvat 3 tappen per afmeting: begintap, tussentap en eindtap en de bijbehorende boor 222A.T.
- De set met Ref 227.SJ2A omvat tappen met kobalt (Ref 227.S).
- Geleverd in een metalen doos BT.228J2.
| Artikelcode (SKU) | 185352 |
| EAN | 3148516285942 |
| SKU leverancier | 227.J2A |
| Merk | FACOM |
| Lengte | 105,0 MM |
| Gewicht | 1,1 KG |
| Diepte | 172,0 MM |
| Diameter | M3 - m4 - m5 - m6 - m8 - m10 - m12 MM |
| Artikelcode (SKU) | 185352 |
| EAN | 3148516285942 |
| SKU leverancier | 227.J2A |
| Merk | FACOM |
| Lengte | 105,0 MM |
| Gewicht | 1,1 KG |
| Diepte | 172,0 MM |
| Diameter | M3 - m4 - m5 - m6 - m8 - m10 - m12 MM |
| BOREN BITS | 2,5 - 3,3 - 4,2 - 5,0 - 6,8 - 8,5 - 10,2 mm MM |
| DIMENSIES | 172 x 105 x 57 MM |
| HOOGTE H | 57,0 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw