Artikelcode (SKU): 170650 SKU leverancier: 231012NPT
Specificaties
Artikelcode (SKU) 170650
EAN 4007140095268
SKU leverancier 231012NPT
Merk RUKO
Lengte 80.0 MM
Materiaal Hss Opgelast
Snijrichting Rechtssnijdend
Aantal gangen (per inch) 14
Coating Ongecoat
Diameter kerngat 17.4 MM
Flankhoek 55
Nominale draadmaat NPT 1/2 TPI
Schacht Vierkantschacht MM
Spiraal lengte 31.0 MM