Phantom Draadsnijhouder, uitwendig, rechts R1212-F16
Delen:
Artikelcode (SKU): 875210 SKU leverancier: 741011230
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875210
EAN 8716563211341
SKU leverancier 741011230
Merk PHANTOM
Lengte L2 22 MM
Type NL 1212-16
CBS-nummer 84661038
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draadsnijgereedschappen
Classificatieniveau 3 Draadsnijhouders
Classificatieniveau 4 Draadsnijhouder
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 84661038
Snijrichting Rechts
Specificatie koptekst universeel
Totale lengte L1 83.2 MM
Inwendig/Uitwendig uitwendig
Hoogte H1 12 MM
Schachtbreedte B1 12 MM
Breedte B2 16 MM
Wisselplaat grootte LxB 16
Schacht hoogte H2 12 MM