Phantom Draadsnijhouder, uitwendig, rechts R1616-H16
Delen:
Artikelcode (SKU): 875211 SKU leverancier: 741011630
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875211
EAN 8716563211358
SKU leverancier 741011630
Merk PHANTOM
Lengte L2 20.5 MM
Type AL 1616-16
CBS-nummer 84661038
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draadsnijgereedschappen
Classificatieniveau 3 Draadsnijhouders
Classificatieniveau 4 Draadsnijhouder
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 84661038
Snijrichting Rechts
Specificatie koptekst universeel
Totale lengte L1 100 MM
Inwendig/Uitwendig uitwendig
Hoogte H1 16 MM
Schachtbreedte B1 16 MM
Breedte B2 16 MM
Wisselplaat grootte LxB 16
Schacht hoogte H2 16 MM