Phantom Blindboorbeitel, 45° A16M-SSSCR 09
Delen:
Artikelcode (SKU): 875042 SKU leverancier: 726101160
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875042
EAN 8716563213543
SKU leverancier 726101160
Merk PHANTOM
Lengte L2 129 MM
Type A16M-SSSCR 09
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-SSSCR
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 150 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 16 MM
Schachtbreedte B1 11 MM
Hoek van de wisselplaat 90°
Houderlengte M
Wisselplaat grootte LxB 09T3
Diameter houderschacht D1 16 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 21 MM