Phantom Blindboorbeitel, 45° A20Q-SSSCR 09
Delen:
Artikelcode (SKU): 875043 SKU leverancier: 726101200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875043
EAN 8716563213550
SKU leverancier 726101200
Merk PHANTOM
Lengte L2 132 MM
Type A20Q-SSSCR 09
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-SSSCR
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 180 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 19 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Hoek van de wisselplaat 90°
Houderlengte Q
Wisselplaat grootte LxB 09T3
Diameter houderschacht D1 20 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM