Phantom Blindboorbeitel, 90° A12K-STFCR 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 875046 SKU leverancier: 726201120
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875046
EAN 8716563213567
SKU leverancier 726201120
Merk PHANTOM
Lengte L2 13 MM
Type A12K-STFCR 11
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-STFC (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 125 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 12 MM
Schachtbreedte B1 9 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Houderlengte K
Wisselplaat grootte LxB 1102
Diameter houderschacht D1 12 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 17 MM