Phantom Blindboorbeitel, 90° A16M-STFCR 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 875047 SKU leverancier: 726201160
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875047
EAN 8716563213574
SKU leverancier 726201160
Merk PHANTOM
Lengte L2 13 MM
Type A16M-STFCR 11
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-STFC (R/L)
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 150 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 16 MM
Schachtbreedte B1 11 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Houderlengte M
Wisselplaat grootte LxB 1102
Diameter houderschacht D1 16 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 21 MM