Phantom Blindboorbeitel, 90° A20Q-PTFNL 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 875005 SKU leverancier: 725652200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875005
EAN 8716563213277
SKU leverancier 725652200
Merk PHANTOM
Lengte L2 32 MM
Type A20Q-PTFNL 11
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-PTFN (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Links
Totale lengte L1 180 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 18.5 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Wisselplaat grootte LxB 1103
Diameter houderschacht D1 20 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM