Phantom Blindboorbeitel, 90° A20Q-STFCR 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 875048 SKU leverancier: 726201200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875048
EAN 8716563213581
SKU leverancier 726201200
Merk PHANTOM
Lengte L2 13 MM
Type A20Q-STFCR 11
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-STFC (R/L)
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 180 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 19 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Houderlengte Q
Wisselplaat grootte LxB 1102
Diameter houderschacht D1 20 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM