Phantom Blindboorbeitel, 90° A25R-PTFNL 16
Delen:
Artikelcode (SKU): 875006 SKU leverancier: 725652250
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875006
EAN 8716563213284
SKU leverancier 725652250
Merk PHANTOM
Lengte L2 17.5 MM
Type A25R-PTFNL 16
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-PTFN (R/L)
Koelkanaal Ja
Snijrichting Links
Totale lengte L1 200 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 23 MM
Schachtbreedte B1 17 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Houderlengte R
Wisselplaat grootte LxB 1604
Diameter houderschacht D1 25 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 32 MM