Phantom Blindboorbeitel, 90° A32S-PTFNR 16
Delen:
Artikelcode (SKU): 875004 SKU leverancier: 725651320
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875004
EAN 8716563213260
SKU leverancier 725651320
Merk PHANTOM
Lengte L2 18 MM
Type A32S-PTFNR 16
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder A-PTFN (R/L)
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 250 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 30 MM
Schachtbreedte B1 22 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Houderlengte S
Wisselplaat grootte LxB 1604
Diameter houderschacht D1 32 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 40 MM