Phantom Blindboorbeitel, 90° S12M-CTFPR 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 880773 SKU leverancier: 725401122
Specificaties
Artikelcode (SKU) 880773
EAN 8716563782322
SKU leverancier 725401122
Merk PHANTOM
Lengte L2 25 MM
Type S12M-CTFPR 11
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder S-CTFP (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Nee
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 150 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 11 MM
Schachtbreedte B1 9 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Wisselplaat grootte LxB 1103
Diameter houderschacht D1 12 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 17 MM