Phantom Blindboorbeitel, 90° S16R-CTFPL 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 874989 SKU leverancier: 725402160
Specificaties
Artikelcode (SKU) 874989
EAN 8716563213123
SKU leverancier 725402160
Merk PHANTOM
Lengte L2 15 MM
Type S16R-CTFPL 11
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder S-CTFP (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Nee
Snijrichting Links
Totale lengte L1 200 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 15 MM
Schachtbreedte B1 11 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Houderlengte R
Wisselplaat grootte LxB 1103
Diameter houderschacht D1 16 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 21 MM