Phantom Blindboorbeitel, 90° S16R-STFCR 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 875044 SKU leverancier: 726151160
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875044
EAN 8716563442714
SKU leverancier 726151160
Merk PHANTOM
Lengte L2 13 MM
Type S16R-STFCR 11
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder STFC (R/L)
Koelkanaal Nee
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 200 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 15 MM
Schachtbreedte B1 11 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Houderlengte R
Wisselplaat grootte LxB 1102
Diameter houderschacht D1 16 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 21 MM