Phantom Blindboorbeitel, 90° S20S-CTFPL 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 874990 SKU leverancier: 725402200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 874990
EAN 8716563213130
SKU leverancier 725402200
Merk PHANTOM
Lengte L2 15 MM
Type S20S-CTFPL 11
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder S-CTFP (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Nee
Snijrichting Links
Totale lengte L1 250 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 18 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Houderlengte S
Wisselplaat grootte LxB 1103
Diameter houderschacht D1 20 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM