Phantom Blindboorbeitel, 90° S20S-STFCR 11
Delen:
Artikelcode (SKU): 875045 SKU leverancier: 726151200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875045
EAN 8716563477631
SKU leverancier 726151200
Merk PHANTOM
Lengte L2 13 MM
Type S20S-STFCR 11
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder STFC (R/L)
Koelkanaal Nee
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 250 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 18 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Houderlengte S
Wisselplaat grootte LxB 1102
Diameter houderschacht D1 20 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM