Phantom Blindboorbeitel, 90° S32U-CTFPR 16
Delen:
Artikelcode (SKU): 874988 SKU leverancier: 725401320
Specificaties
Artikelcode (SKU) 874988
EAN 8716563213116
SKU leverancier 725401320
Merk PHANTOM
Lengte L2 20 MM
Type S32U-CTFPR 16
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder S-CTFP (R/L)
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Nee
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 350 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 30 MM
Schachtbreedte B1 22 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Houderlengte U
Wisselplaat grootte LxB 1603
Diameter houderschacht D1 32 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 40 MM