Phantom Blindboorbeitel, 93° A12K-SDUCR 07
Delen:
Artikelcode (SKU): 875035 SKU leverancier: 726001120
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875035
EAN 8716563213482
SKU leverancier 726001120
Merk PHANTOM
Lengte L2 12.5 MM
Type A12K-SDUCR 07
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder SDUC (R/L)
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 125 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 11.5 MM
Schachtbreedte B1 9 MM
Hoek van de wisselplaat 55°
Houderlengte K
Wisselplaat grootte LxB 0702
Diameter houderschacht D1 12 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 17 MM